Warsztaty

ZARZĄDZANIE
STRESEM
I WYPALENIEM
ZAWODOWYM

poprzez świadomość do zdrowia

Czy często czujesz się zmęczony, osłabiony, zdenerwowany, za dużo rozmyślasz, nie możesz spać, za dużo jesz lub nie masz apetytu? Twoje relacje w domu i w pracy są byle jakie….

Czas zadbać o swoje zdrowie psychofizyczne – zacznij świadomie korzystać z potencjału swojego organizmu, znajdź siły potrzebne do sprostania wszystkim obowiązkom i naucz się działać w stresujących sytuacjach. Rozpocznij ze mną trening antystresowy!

 

TRENING ANTYSTRESOWY

Pomaga kontrolować negatywne myśli, przeformułować przekonania , które Tobie nie służą, poznać metody regulowania emocji i ich uwalniania  jak efektywniej zgodnie z Sobą zarządzać swoją energią i czasem. Poznać metody pracy z ciałem, by było zdrowe i piękne i służyło Tobie jak najdłużej.

Warsztaty z Zarządzania stresem i wypalenie zawodowe

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach lub chciałbyś abym zorganizowała szkolenia dla Twojej Firmy skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.

Warsztat „Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, zarządzanie stresem, emocjami w życiu zawodowym i osobistym – czyli jak budować siłę wewnętrzną i odporność psychiczną.”

Jak kształtować umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami, stawiania czoła trudnym sytuacjom osobistym i zawodowym. Nasze zdrowie psychofizyczne, nasze relacje z ludźmi, jakość naszej pracy zależy od trzech czynników: jak radzimy sobie z trudnościami, jak chronimy swoje słabe punkty oraz jak zwiększamy swoje zasoby mentalne.

Jak  budować mentalną siłę wewnętrzną, czyli o umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami w sytuacjach takich jak choroba, śmierć, stres w pracy, kryzys w związku,  trudności dnia codziennego.

Zapraszam do współpracy

Skontaktuj się ze mną i zapytaj o ofertę