Prawdziwa odpowiedzialność za siebie, kiedy coś idzie nie tak w życiu, kiedy życie boli, to skierowanie się do wnętrza siebie, poczucie jeszcze mocniej, głębiej… Poczuj.. Poczuj…. Proszę nie uciekaj…. Poczuj, ile w tym siły czuć mocniej nie mniej…

Kiedy pozwolisz sobie po prostu pobyć z tym niewygodnym uczuciem, np. Złości, Smutku czy lęku, posiedzisz z nim, dasz mu pełną uwagę i obecność jak rodzic dziecku, z czasem poczujesz się lżej.

WYZWANIE

Jak robić wewnętrzny proces uzdrawiania emocji ?
🍀Wybierz emocję, z którą najtrudniej jest Tobie sobie poradzić💪
🍀Co to za uczucie? Spróbuj je nazwać, poczuj jeszcze mocniej💗
🍀Zobacz, gdzie znajduje się w ciele? W brzuchu, w klatce piersiowej, a gardle? Może w całym ciele? Jaki ma kształt, jaki kolor, zapach….
🍀Podziękuj Sobie, że to zobaczyłeś, że czujesz to uczucie
🍀A teraz zadaj sobie pytanie:” Kto w Twojej przeszłości spowodował, że czułeś tę emocje, to odczucie? Albo był pierwszą osobą, przy której poczułeś się podobnie?”
🍀A teraz powiedz sobie:
“Pozwalam żeby wszyscy Ci, którzy mnie uwarunkowali, żebym tak odczuwał otrzymali przebaczenie i zostali uwolnieni, odsyłam te wzorce z powrotem do źródła skąd pochodzą jako błogosławieństwo na ich dalszą podróż oraz żeby oczyścić wszystkie linie przodków, do których należą. I jest mi wybaczone.”

Wdech i Wydech…

Poczuj, jakie to mocne i głębokie… Nie ma winnych i nie ma ofiar… Kiedy wewnątrz Ciebie zmienia się wibracja, pojawia się przestrzeń i potencjał na Nowe 🌿

Medytacja za M. Kahn” Najważniejsza odpowiedź 2″